Kategoriler
Butonlar

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
ONLİNE ÜYELİK

ANA SAYFA

  • 1
  •  
  • 2
  •  
 
 
Genel kurulda Memur- Der Federasyonu kuruluşundan buyana yaptıkları çalışmalara değinen Özbay , Sivil Anayasa ve THK Üniversitesi ile yaptıkları yüksek lisans çalışmalarının altını çizdi.
THK Üniversitesi, Memur-Der Federasyonu ve MEDE Grup İktisadi İşletmesi konsorsiyumunda Yüksek Lisans eğitimleri büyük ilgi gördü.
Memur Dernekleri Federasyonu ve bağlı dernekleri 2011 yılında yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı RTE Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Arif Yılmaz’ı 2011 Yılının En Başarılı Rektörü seçti.
Memur-Der dostu Sayıştay Uzman Denetçisi Sayın Ahmet GÜMÜŞ YÖK Denetme Kurulu Üyesi
Rize Valisi olarak görev yapan Seyfullah Hacımüftüoğlu İçişleri Bakanlığı Müsteşarı olarak atandı. Memur-Der Federasyonu çalışmalarında yakın temas içinde olduğumuz, ayrıca Genel Başkanımız Cengiz Özbay’ın
Federasyonumuzun öcülüğünde kurulan Sivil Anayasa Platformu 2. İstişare Toplantısı sonunda yetkili kurullarını seçerek yoluna devam etti. Toplantı sonunda Federasyonumuzun Genel Başkanı Sayın Cengiz Özbay Platformun sözcüsü seçildi.
Memur Dernekleri Federasyonu öncülüğünde yapılan "100 STK-100 Uzman ile Yeni Anayasa’ya Sivil Yaklaşımlar" adlı çalışma çerçevesinde hazırlanan, YENİ ANAYASA ÇALIŞTAY SONUÇ RAPORU, TBMM Başkanı Sayın Cemil ÇİÇEK’e sunuldu.
Memur-Der Akademisi Başkanı Prof.Dr.Kadirhan Sunguroğlu Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Genel Koordinatörü olarak atandı. Sayın hocamızı tebrik eder, başarılarının devamını temenni ederiz.
Federasyonumuzun kurucusu olduğu Sivil Anayasa Platformu tarafından düzenlenen forumda, Anayasa Profesörü Hasan Tahsin FENDOĞLU ve kadın STK’ları Yeni Anayasa’yı konuştu.
Federasyonumuz çalışmalarına ilgisi ile mensuplarımızın sevgisini kazanan Prof.Dr. Erkan İBİŞ Ankara Üniversitesi Rektörü atandı.
 2 

GENEL BAŞKANIN
5. GELENEKSEL BASIN ÖDÜLLERİ PROGRAMI AÇILIŞ KONUŞMASI

Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°